Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

nigerija

Dodan: 16.11.06 @16:25:21

nigerija

Gost

A je kdo bil? Koliko časa se čaka na vizo?
0     0

a.

Gost

Jaz sem bila v NIgeriji sicer samo teden, ker sem potovala naprej v Benin, vendar ti je ne bi priporočala, stopnja kriminala je visoka, če letiš v lagos pa se pripravi na podkupnine da te bodo spoloh iz letališča spustili.
0     0

nigerija

Gost

me vseen zanima ta en teden, ki si ga prezivela tam. samo tako na kratko, vtisi. LP
0     0

Gost

a te se zanima to?
0     0

samo

Gost

ja prosim
0     0

ursa

Gost

za vizo mors poslt v budimpesto, je bols da jih najprej kontaktiras, ker so od mene se dodatno pol hotl ena pojasnila in ene papirje tko da sm cakala en mesc, skupi s posiljanjem tja in nazaj. mogla sm ji se potrdilo poslt, da tuki studiram in ji razlagat da pr ns septembra se ni studija (ni mi cis jasn kaj tocn jo je tle motil, mogoce me je sam hotla prepricat da ne grem). pa se en s slovenskega veleposlanistva je baje neki posredvou. ce nameravas it sam, jih bo ful zanimal zakaj in kako, ker je pac dost nevarna drzava. pomoje je bols da jim ne poves, da misls u port harcourt, tut ce misls direkt ke, pa tut ksn kano lah mogoce spustis. raj rec ksn lagos al pa abuja. nevem, js sm sla k domacinom, pa k sm zenska mi je ful tezila, kaj ce me posiljo itd. sam to pomoje k pac sm zenska in sm sla k domacinom, vabilno pismo mi je pa tip poslou (ce bi rekla ksni zenski bi blo vrjetn velik lazi). oni majo dost scamov, tut takih da belce dol zvabjo pa te prepricajo da bi nekam investiru, pol pa tvoj kes pac zgine. zato mislm, da bi tut tipu mal tezil, usaj teli u budimpesti. mogoce pa ne, mogoce mam pa sam js take izkusnje. vsekakor jih je pa pomoje bols vnaprej poklicat. majo tut intrnetno stran: http://www.nigerianembassy.hu/index2.html za samo nigerijo ti priporocam bradtov vodic, se mi je zdel dost kul. ce te pa se kej zanima pa prasi. lp
0     0

ursa

Gost

kar se podkupnin tice je men sam en enkat reku - ob odhodu ti na letaliscu recejo da odpri kufr in takrt mi ga je en usluzbenc dou na mizo pa pol dol, pa je pokazu kao ce mu dam kej, pa sm ga ignorerala pa ni blo nc narobe. pol se mi je pa mal mudil, pa je bla tm ful vrsta za cez use kontrole, da prids do gate-ov, pa sm enmu rekla ce grem lah kje mim pa me je pelu ke na VIP, pa cis nc ni reku ce mu kej dam. ce ti pa recejo jih pa enostavn ignoriras, pac jim ne das. drgac pa k si tm se mors pa najprej za ceno zdilat, predn te kdo km pele al pa karkol pac. no sam sej to je pa itak povsod tko.
0     0

ursa

Gost

aja drgac pa zdej aprila al maja (nevem tocn, lah prasam) bojo mel volitve, tko da mogoce bols da ne rins glih takrt ke dol, ceprov pomoje taglavn kar so misll so ze naredl, sam useen, sploh na severu lah pride do ksnih spopadov. res ti priporocam tist guide od bradta k je res ful fajn, usaj men, se mi zdi, da dobr razlozi, da res prkaze situacijo tako kt je in ti prbliza njihov nacin zivlenja in mentaliteto.
0     0

Ursy

Gost

Ali kdo ve kako placati vizo za Nigerijo?

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40