Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

MALEZIJA

Dodan: 21.02.17 @21:12:24

Slim

Gost

zdravo,

zanimajo me cene izletov na Borneu, malo gledam na netu in so cene za razne ekskurzije po 100€ na osebo ( predvidevam da so to agencije, katere nabijejo cene). Ce potujes v lastni reziji je verjetno dosti ceneje, ce gres do vrat pa se zmenis. 

Skratka zanimajo me cene vstopnin za razne oglede....

0     0

Slim

Gost

zdravo,

zanimajo me cene izletov na Borneu, malo gledam na netu in so cene za razne ekskurzije po 100€ na osebo ( predvidevam da so to agencije, katere nabijejo cene). Ce potujes v lastni reziji je verjetno dosti ceneje, ce gres do vrat pa se zmenis. 

Skratka zanimajo me cene vstopnin za razne oglede....

0     0

Larosa

Gost

Zivjo, 

mene tudi zanimajo cene izletov ????. Poleg tega me zanimajo predlogi za potovanje..na voljo imava 16 celih dni v Maleziji. Isti dan, ko priletiva v Kuala Lumpur, bova letela na Borneo (Sandakan). Nekaj dni tam okrog (ne misliva jih na island hoppinge, ker je menda lahko malo nevarno..se bova drzala kopnega in okoliskih plaz, pa seveda bi sla malo v dzunglo pogledat ???? potem bi sla proti Koti Kinabalu - a je tam vmes kaj pametnega za videti? Potem bova par dni v Koti Kinabalu in okolici, plus kaksen island hopping, ce se splaca.. Potem pa bi letela na Langkawi - tam bi se pa verjetno vecino casa vozila s skuterjem in ga raziskovala..

V glavnem..na Borneo bi sla predvsem zaradi narave, zivali, dzungle (na Sri Lanki nama je bila narava noro vsec in bi kaj podobnega ponovila), na Langkawi pa zaradi voznje s skuterjem in raziskovanja plaz, pa tudi narave. Na koncu pa se vsaj 1noc v Kuala Lumpurju.

Ce ima kdo kaksen predlog za razpored dni, lahko napise svoj predlog ???? potujeva pa na low budget varjanto..

Lp

0     0

Mlysia

Gost

https://www.skajaway.com/

Borneo 4 dni, 2  KL,  2 Penang in  6 Perhentiani. To so najboljše zadeve. Langkawi je najbolj beden otok v Maleziji. Malo čez mejo greš iz Langkawija lahko na Ko Lipe, sicer tajski otok, ampak z rajskimi plažami - podobno Perhentianom. Na teh otočkih seveda daš kakšen evro več,ampak scena je kot na Maldivih. laughing

0     0

Larosa

Gost

Hvala za odgovor Zakaj pa se ti zdi Langkawi beden? 

lp

0     0

cokoladaa

Registriran uporabnik

Popotnik

meni se langkawi ni zdel beden .

tam sem bila štiri dni. v nastanitvi kjer sem bivala sem si izposodila skuter in prekrižarila cel otok, uživala v čudovitih samotnih peščenih plažah, kulinariki.... meni je bilo čisto fino, okusi so si pa različni.

0     0

Mlysia

Gost

Beden ni, dokler nisi šel pogledat kam drugam. Kulinarično je ok, plaže povprečne. Sky Bridge je skoraj edina atrakcija otoka pa še ta polna gužve. Za wau efekt bo treba kam drugam. Pazi tudi, Perhentiani primerni okoli našega poletja, Langkawi&Ko lipe  pozno jeseni in pozimi.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40